תקן KNX

Knx Association הינו איגוד ארופאי אשר בסיסו בבלגיה, איגוד זה הוקם לפני שנים רבות ואשר אימץ את התקן EIB (European Installation Bus) שנחנך כבר לפני למעלה מ-20 שנה, תקן זה אפשר העברת מידע ומתח ע"ג זוג גידים בלבד!

כיום KNX הינו תקן משודרג המאגד בתוכו מעל 600 חברות יצרניות ומבחר של אלפי מוצרים מוצרים היודעים לדבר אחד עם השני ללא מחשב מרכזי והכול דרך תוכנה אחת אוניברסאלית (ETS-5 החדשה ביותר), תקן KNX זה אומץ ע"י השוק העולמי וגם ע"י מכון התקנים הישראלי וחברת החשמל הישראלית .

כיום לקוח שאינו רוצה תלות בחברה אחת או ביבואן אחד של מוצרי חשמל חכם יכול לבחור במערכת חשמל חכם בתקן KNX ובכך יתאפשר לו בעתיד לבקש תמיכה מכל מורשה KNX או להתקין לשנות או לשדרג את המערכת ללא תלות בחברה שביצעה את העבודה .

נכון להיום, קיימים בישראל מספר מצומצם של מורשי Knx Association , ניתן לראות את שמותיהם בלינק הבא : לצפיה לחצו כאן.

מומלץ וכדאי לגשת רק למחזיקי תעודת מורשה KNX כדי לקבל את הייעוץ הנכון וההתקנה הנכונה.

Control4u רשומה כ- KNX PARTNER NO.23937 לאחר ששוקי שאואט מבעלי החברה עבר את הקורס בגרמניה בהצלחה.

Control4u מוסמכת החל מחודש אפריל 2013 להעביר קורסים במערכות KNX מטעם האיגוד העולמי – מרכז הדרכה פעיל והסמיך כבר יותר מ-200 מתכנתי KNX, להשארת פרטים לחץ כאן.

תקן KNX, מהווה היום את טכנולוגיית הסטנדרט הפתוח במערכות בית חכם. ייחוד התקן הינו במערכת יחידות קצה עצמאיות הנקשרות לרשת בקרה אמינה אשר אינה תלויה במחשב מרכזי.

תקן ה- KNX אומץ על ידי השוק העולמי ונקבע כתקן היחיד למערכות חשמל חכם.

כבר היום מעל 700 חברות יצרניות מפתחות מוצרים נלווים בסטנדרט KNX כשהיתרון המשמעותי בשימוש בו הינו מבחר של כ 7000 מוצרים שונים, ומערכות רבות המתממשקות ליצירת פתרון כולל וגמיש.

מעוניינים לשמוע עוד על התקן המוביל בעולם לחשמל חכם ?

צרו איתנו קשר ונשמח להסביר ולעזור.

הקודם
הבא

תיאום פגישה