מי אנחנו?

Control4 הינה חברה מקצועית בתחום מערכות חשמל חכם, קולנוע ביתי, מערכות אודיו וידאו מקצועיות, חדרי ישיבות, חדרי בקרה, מסכים ומקרנים.

Control4u יצרנית של Ligh Control שהם רכיבי KNX המיוצרים באיטליה , מוצרים אלו הינם מורשי KNX , מגוון המוצרים שלנו רחב וכולל- בקרי תאורה , בקרי דימרים , בקרי תריסים , מתאמי תקשורת ועוד…. ניתן להיכנס לאתר Light Control בכתובת הבאה : www.lightcontrol-knx.com

באפשרותינו היום לדמר ולטפל בכל סוגי התאורה הקיימים : DALI , פסי LED , ספוטים LED , תאורת ליבון , תאורה פלורסנטית ועוד….

Control4u מייבאת ומשווקת מוצרי פרימיום כגון בקרי חשמל חכם בתקן KNX , מסכי מגע , רמקולים שקועים מיוחדים , כבלים לאודיו וידאו, ומערכות שליטה ובקרה.

Control4u מתמחה בתכנון והקמה של פרויקטים בתחומי החשמל חכם , בקרה ואינטגרציה המשלבת חשמל חכם ומערכות אודיו וידאו, הפצת סאונד לכל חלקי הבית ומתן פתרונות חכמים בתחום האודיו וידאו .

Control4u נציגה של איגוד KNX העולמי וברשותנו מרכז הדרכה עולמי לחשמל חכם בתקן KNX – להרשמה לקורס ניתן לשלוח אמייל עם פרטי התקשרות ואנו נצור קשר עמכם .

Control4 מיישמת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הן בפרטים הטכניים כמו גם בליווי האישי ורמת השירות הגבוהה ביותר. אנחנו נלווה את הלקוח החל ממתן ייעוץ מקצועי ואמין בשלבים הראשונים, דרך בחירת המוצרים המתאימים עד הכניסה לבית ועד בכלל.

כמו כן אנחנו משווקים את מערכות החשמל חכם של Control4 האמריקאית – מערכת שליטה ובקרה הניתנת להתקנה בבתים קיימים ומאפשרת שליטה מלאה על תאורה, תריסים , מזגנים , מצלמות וכמובן על כל האודיו וידאו בבית – והכול בשלט אחד.

בנוסף אנחנו מייבאים ומשווקים את חברת האוטומציה ובקרה MDT גרמניה , העוסקת בפיתוח וביצור בקרי תאורה , בקרי תריסים , בקרי כניסה ומגוון מפסקים חכמים ,מסכי נגיעה ומערכות חשמל חכם המתקדמות בעולם , מוצרי MDT פועלים בתקן המתקדם KNX אשר אומץ על ידי השוק העולמי ונקבע כתקן היחיד למערכות בית חכם ,תקן KNX מאפשר אינטגרציה מושלמת עם כל מערכות הבית החכם התומכות בשיטה זו.

ציבור הלקוחות שלנו מגוון ורחב וכולל בתוכו רשתות של חנויות, מסעדות, מרפאות, מוסדות שונים ומגוונים ולקוחות פרטיים רבים.

חברת Control4u נותנת שירותים ופתרונות לאדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי תאורה ויועצים.

הקו שהנחה ומנחה גם היום את החברה – מיום הקמתה – שאיפה למצוינות והשקעת מאמצים בייעול, תוך הקפדה רבה בשלבי התכנון והייעוץ לצד מתן שירות ופיקוח צמודים, תמיכה והעמקת הקשר עם הלקוח.

גיל בורין
מנהל פרוייקטים
gilborin@013.net

גיל בורין , הקים את חברת הצליל של גיל אשר חברה לקונטרול 4 יו לפני כעשור , גיל הינו טכנאי חשמל והתקנות ועיקר התמחותו הוא במתן פתרונות להתקנות מורכבות .
גיל עוסק בחברה גם בניהול הפרוייקט מרגע קבלתו ועד למסירתו ללקוח , הסבר על תפעול המערכת ומתן פתרון לדרישות מורכבות בשטח.

שוקי שאואט
איפיון פרוייקטים ותמיכה טכנית
shukic@zahav.net.il

שוקי שאואט הוסמך לפני כ-12 שנים ע"י איגוד KNX העולמי לעסוק בתכנות ותכנון מערכות חשמל חכם , לפני כ-10 שנים עבר שוקי את ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום ה-KNX , הסמכה המאפשרת אירגון קורסים והכשרת תלמידים לתכנון ותכנות מערכות KNX , הקורס מקנה תעודה רשמית מטעם איגוד KNX .
שוקי עוסק בחברה בכל התחום התכנוני והלוגיסטי , אינטגרצייה בין מערכות מורכבות ותכנון מערכות אודיו רב אזוריות.

אהבתם ? נשמח אם תשאירו פרטים וניצור אתכם קשר.

לקראת בנייה ? שיפוץ ? השאירו פרטים וניצור קשר אתכם.

הקודם
הבא

תיאום פגישה