עיצוב ובניית חדרי קולנוע

חברת , הינה הנציגה של חברת הצרפתית המתמחה בתכנון מדויק של אקוסטיקה בחדרי קולנוע , תאורה , שטיחים אקוסטיים , חברת החלה בשיווק והתקנה של חדרי קולנוע אלו.

חברת משתמשת בפטנט ייחודי שלה שזכה לביקורות מצוינות בתערוכות סאונד באירופה פטנט זה מאפשר הדמיה אמיתית של אולם קולנוע אצלך בבית.

חברת משתמשת בחיפויים אקוסטיים אקטיביים ודקורטיביים לקירות , חיפויים אלו מגיעים במידות מדויקות לחדר הקולנוע , כמו כן החברה משתמשת בתקרות אקוסטיות מיוחדות ובשטיחים דקורטיביים ומיוחדים.

חיפויי הקירות מותקנים ע"ג קונסטרוקציה מיוחדת אשר חובקת את החיפויים האקוסטיים ומאפשרת לקיר "לזוז" בתנודות של מילימטרים פנימה והחוצה.

חיפויי הקירות בחזית ובחלק האחורי של החדר שונים בתפקודם האחד בולע את הסאונד והשני הודף את הסאונד תנודות אלו מאפשרים חוויה קולנועית מרשימה.

דוגמאות לפרוייקטים נבחרים: כך יכול להראות חדש הקולנוע נפרטי שלכם, חוויה מהסרטים!

תהליך הקמת החדר אינו מסובך ומצריך תוכנית מדויקת ומידות של החדר רוחב , גובה, אורך , מיקומי ארונות , מיקומי כיסאות ומסך , לאחר בניית תוכנית זאת עלידינו היא נשלחת לחברה בצרפת שם יושבים טובי המתכננים האקוסטיים והעיצובים ומתכננים את החדר ומעלים מספר הדמיות למחשב שנשלחות בחזרה לאישור הלקוח.

לאחר אישור הלקוח מתחילים ב  צרפת בייצור החדר , תוך כשלושה שבועות עד חודש החדר מוכן ונשלח ארוז לארץ ומותקן עלידי צוות ההתקנות שלשעבר את השתלמות במפעלי החברה בצרפת.

תוכנית החדר לפני ביצוע

תכנון אקוסטי על החזרי ופיזורי הסאונד בחדר

רוצים גם חדר קולנוע מהסרטים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הקודם
הבא

תיאום פגישה

הדמיית חדר הקולנוע בתלת מימד

תכנון אקוסטי על החזרי ופיזורי הסאונד בחדר