מהו בית חכם וכמה עולה בית חכם?

כדי להבין את העלויות של בית חכם, צריך קודם כל להבין כי מדובר במספר קטגוריות שמרכיבות את הבית המשוכלל הזה. הבית החכם בנוי בבסיסו על החשמל החכם, שמאפשר שליטה במערכות התאורה, המזגנים, התריסים וכל דבר חשמלי אחר שקיים בבית. השליטה במקרה של החשמל החכם יכולה להתרחש באמצעות שלט מתוך הבית וגם באמצעות הטלפון או האינטרנט מרחוק. למשל, הפעלה של קירור הבית, כאשר אתם עדיין תקועים בפקק. עלות חשמל חכם מתחילה ב-15 אלף שקל ויכולה להגיע עד ל-300 אלף שקל.

מערכת חשמל חכם "מנקה" את כל הקירות מכמות עצומה של מפסקים מכנים ומאפשרת לנו לבחור מתוך מאות דוגמאות מעוצבות של מפסקים חכמים בעלי 2-4-6-8 הפעלות שאיתן נוכל לבצע כל פעולה שנרצה עם גמישות שלא נגמרת… , בית חכם מאפשר לנו להוריד מסדר היום את תיכנון ההדלקות העמוסה בבית בשלב התוכניות הראשוניות ומהיכן להדליק מה ומאיפה לכבות היכן להשתמש במפסק מחלף וכד… בית חכם מאפשר לבצע את כל הפעולות האלו בסמוך לסיום הפרוייקט ביחד עם הצוות שלנו.

אנחנו מאפשרים מספר רב של פגישות שינויים על ליום שבו תסתגלו לכל ההפעלות.

תשתית מערכות החשמל חכם בתקן KNX נכונות יותר מכל תשתית אחרת , כל נקודת מאור וכל נקודת תריס / וילון מגיעה ישירות ללוח החשמל בלי קופסאות סעף (פיצול) בדרך , כך שבכל תקלה תמיד נדע מהיכן הנקודה מתחילה והיכן מסתיימת .

קטגוריה נוספת היא מערכת ה-Multi Room, המאפשרות לפזר את כל תכני הווידיאו בכל מסכי הטלוויזיה בבית. כך, שניתן להתחיל לצפות בסרט בסלון ולהמשיך לצפות בו בחדר שינה או להאזין למוזיקה בחדר שינה ואחר כך להמשיך להאזין במרפסת או אפילו בכל חדרי הבית בו-זמנית. במערכותMulti Room כל המכשירים – המגברים, הנגנים והתוכן, יושבים בחדר אחד וחוטי הרמקולים עוברים דרך הקירות. כך שהחדרים נשארים "נקיים" מכל האביזרים, פרט למסכים ולרמקולים, שאף הם מוטמעים בתוך הקירות. העלות של מערכת Multi Room נעה מ-8,000 שקל עד ל-50 אלף שקל. כדי לשלוט בכל האביזרים בבית, תצטרכו שלט חכם שמחירו נע מ-2,500 שקל עד ל-12 אלף שקל.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים ?

נשמח אם תשאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

תיאום פגישה